Vyzkoušejte sílu mamuta


poznejte-s-lu-mamuta-kopie

Potřebujete připevnit koupelnové doplňky a nechcete vrtat do obkladu? Pak Vám lepidlo Mamut nabízí ideální řešení. Snadno si poradí s nejrůznějšími úchyty, držáky na mýdla, věšáky na ručníky, zrcadly. Na zeď přilepí osvětlení, teploměry, dokonce i poličky a poštovní schránky. Rovněž se hodí k přichycení podlahových lišt a parapetů.

mamut-4
Pro jaké materiály se hodí?


Nerezovou ocel, hliník, měď, sklo, beton, některé druhy plastů, keramické dlaždice, smalt, zrcadla, dřevo, sádrokarton

 

Aplikace 


Před samotnou aplikací je nutné zbavit povrch částic prachu, mastnot a nečistot. Lepidlo se nanáší jenom na jednu stranu lepeného spoje a to v množství přiměřenému hmotnosti a velikosti lepeného předmětu. U velkých ploch špičku seřízněte do tvaru „V“ pro zvýšení účinku stykových ploch. Plochy poté k sobě přiložte a přitlačte s mírným posunutím do deseti minut. Po dobu 24 hodin spoj nezatěžujte vnějšími silami.

 

Odstranění 


Rozhodnete-li se nalepenou věc po čase odstranit, nemusíte mít obavy. Zbytky lepidla se dají sundat bez poškození podkladu. Lepidlo se chová se podobně jako guma. Stejně tak nemusíte mít strach, co s nevypotřebovaným lepidlem vzhledem k tomu, že tuba se dodává bez uzávěru. Při dokončení práce vytlačte trochu hmoty navíc a nechte ji vytuhnout. Vytvoří se špunt, který při dalším použití odříznete nebo rukou odtrhnete.

 

 Výhody lepidla

- Plně nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty. 
- Není nutná fixace, spoje drží bez použití svěrek či podepření
- Pohlcuje vibrace
- Okamžitá a vynikající přilnavost k podkladu v interiéru i exteriéru staveb
- Trvale pružné, odolné vlhku a vodě (vodotěsný spoj), povětrnostním vlivům
- Odolné plísním, slané vodě (moře), chlóru, čisticím prostředkům
- Po vytvrzení přetíratelný disperzními barvami