Připevňujte chytře


Připevňujte chytře těžké či lehké předměty bez vrtání

Najít ideální řešení pro přepevnění některých předmětů není leckdy snadné. Co když nemůžete vrtat, chcete nahradit nevzhledné mechanické spojení a nenarušovat strukturu materiálu? Či předměty často snímat?

Kdy použít lepidlo "se silou Mamuta" a vyvyrovat se tak zbytečnému vrtání, a kdy naopak sáhnout po samolepících oboustranných páskách či samolepícím oboustranným zipu, se dočtete v následujících článcích.  Dozvíte se, že bez šroubů můžete připevnit i 120kg, a to s použitím 1,5m speciální pásky.

 

 

Vyzkoušejte sílu mamuta

Potřebujete připevnit koupelnové doplňky a nechcete vrtat do obkladu? Pak Vám lepidlo Mamut nabízí ideální řešení. Snadno si poradí s nejrůznějšími úchyty, držáky na mýdla, věšáky na ručníky, zrcadl...

Pryč s vrtáním - připevňujte chytře a opakovaně

  Potřebujete připevnit zrcadlo, polici nebo kuchyňské příslušenství na zeď, kachličky či jiné materiály a chcete se vyvarovat vyvrtaných děr, různých výčnělků, šroubů, hlav příchytek, koroze?  Dok...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení