Pryč s vrtáním - připevňujte chytře a opakovaně

 

samolepici_suchy_zip

Potřebujete připevnit zrcadlo, polici nebo kuchyňské příslušenství na zeď, kachličky či jiné materiály a chcete se vyvarovat vyvrtaných děr, různých výčnělků, šroubů, hlav příchytek, koroze?  Dokonale nahradit nevzhledné mechanické spojení a nenarušovat strukturu materiálu? Použijte samolepící suché zipy nebo oboustranné lepicí pásky využívané v nejrůznějších průmyslových odvětvích, od automobilového po reklamní.

 

Připevňování cedulek, nástěnek, razítek, panelů, fotografií

dual-lock-2

 

Ideálním řešením pro připevňování předmětů, které potřebujete často snímat, a rozebírat jsou samolepící suché zipy. Při spojování stačí obě strany suchého zipu k sobě přitisknout a stovky hlaviček hřebíkovitého tvaru do sebe při přitlačení navzájem zapadnou. Systém vydrží několik tisíc cyklů, je odolný vůči UV záření, vlhku, vibracím. Má výbornou pevnost v tahu i smyku, drží na hrubých a pružných podkladech. Je vhodný i k ukrytí elektrických a klimatizačních rozvodů, neboť zajišťuje pohodlný přístup v případě potřeb opravy.

 

 

Připevňovaní zrcadel, polic, kuchyňského příslušenství

 

oboustranna2Pro lepení hladkých povrhů jako zrcadla, skla, kovy, plasty, kameny lze použít oboustranné lepicí pásky. Dokonale fixují předměty v domácnosti, kanceláři, autě. Připevníte s nimi lišty, poštovní schránky, domovní čísla, háčky, dekorace. Jsou určené jak pro interiér tak exteriér. Podle typu montážní pásky zafixujete rozdílně těžké předměty. S 1,5m pásky Pattex Power Fix můžete vyzrát až na 120kg