Samolepicí fototapety

 

Samolepicí fototapety představují jedinečnou novinku na trhu. Reprezentují kvalitní český výrobek, který reaguje na poptávku zákazníků a jejich požadavky na jednoduchost lepení, snadnou manipulaci a výborný výsledný efekt. Je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu - PVC folie s laminací, díky čemuž je zajištěna omyvatelnost povrchu vodou, případně slabým roztokem vody a saponátu.

Samolepící fototapety na dveře

Fototapety o rozměrech 95x210cm jsou určené přímo na dveře, ale můžete s nimi polepit jakýkoliv hladký povrch. Hodí se tedy i na skříně a další nábytek či komponenty ve Vašem bytě. Svými vzory korespondují s motivy z kategorie Vliesové fototapety, lze je tedy libovolně kombinovat.

Podobný rozměr tapet naleznete i mezi samolepícími dekoracemi Panel, které jsou vyráběny v standardním rozměru 65 x 170 cm a hledáte-li jiné produkty rovněž samolepící, nabízíme samolepící dekorace, popřípadě samolepící folie určené na nábytek, kuchyňské linky, do koupelen a podobně. Pokud upřednostňujete práci se samolepícími materiély zhlédněte také kolekci samolepících velkoplošných nálepek, jedná se o nevšední dekorace vytištěných na raženém vinylu ve třech rozměrových řadách.

Samolepící fototapety na dveře vyráběné na zakázku s dodací lhůtou 5-8 pracovních dní.