22 položek celkem
Dětská samolepící bordura - Medvídek Pú, 9,7cm x 5m,  WBD 8080 Kód: WBD8080
Samolepící dětská Medvídci - 10,6cm x 5m,skladem poslední 1 ks! Kód: D 42501


Bordury do dětského pokoje
jsou skvělým způsobem, jak dětem vykouzlit pohádkový svět, aniž byste museli tapetovat celý pokojíček. Stačí si jen vybrat z desítek pohádek, které u nás najdete a dětskou borduru nalepit na zeď.

Samotné lepení je pak velice jednoduché. U samolepících dětských bordur odlepíte ochrannou fólii a nalepíte přímo na stěnu. Nebo lepidlem natřete stěnu či samotnou borduru, dle materiálu, ze kterého je vyrobená. Výsledek rozhodně bude stát za to!

Pokud nehledáte konkrétní pohádku či postavu z Disney filmů, určitě nepřehlédněte roztomilé vzory medvídků, soviček, zajíčků a jiných lesních zvířátek, či motivy abecedy a čísel, se kterými se děti mohou učit číst či počítat. 

Většinu dětských bordur lze zkombinovat i s ostatními dekoracemi či tapetami pro děti, proto se nezapomeňte podívat na úžasné samolepky pro děti, dětské tapety, foto závěsy a foto záclony či polštářky nebo nádherné samolepící fólie s dětskými motivy, se kterými můžete kouzlit na nábytku, úložných krabicích, školních sešitech a dalších hračkách.