Způsob doručení

Doprava

Dopravu pro e-shop zajišťují následující přepravci: 

loga_dopravcu (1)


1) GEIS  - 115 Kč

- doručení do druhého pracovního dne (přepravní  společností GEIS v době od 9:00 - 18:00 hod)

Doručení v rámci České republiky, do hmotnosti 12 kg (vyšší za příplatek), délka zásilky do 160 cm (GEIS), . Průběh přepravy zásilky můžete sledovat on-line na základě námi zaslaného kódu či čísla zásilky. Pro sledování zásilky použijte následující adresu: zásilka zaslaná přepravní službou GEIS. V den doručení je příjemce (v případě doručování na soukromou adresu) předem telefonicky či SMS zprávou informován o době doručení.

 
2) PPL – Slovenská republika  - 246 Kč

Doručení zásilky na Slovenskou republiku prostřednictvím PPL, do hmotnosti 10 kg, délka do 140 cm. Platba probíhá formou dobírky v eurech při převzetí dle aktuálního kurzu. S každým slovenským zákazníkem individuálně telefonicky konzultujeme termín odeslání a předpokládanou finální cenu při převzetí. Průběh přepravy zásilky můžete sledovat on-line na základě námi zaslaného kódu či čísla zásilky. Pro sledování zásilky použijte následující adresu: zásilka zaslaná přepravní službou PPL.


3) Česká Pošta – Balík na poštu - 139 Kč

Doručení zásilky na poštu. Délka zásilky do 180 cm, do hmotnosti 5 kg (vyšší za příplatek). Balík si můžete vyzvednout na poště v době, kdy se vám to hodí. Otevírací dobu jednotlivých poboček naleznete zde. Adresáta informujeme o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště. Svůj balík si můžete vyzvednout do 5 dnů od uložení.

Průběh přepravy zásilky můžete sledovat on-line na základě námi zaslaného kódu či čísla zásilky. Pro sledování zásilky použijte následující adresu: zásilka zaslaná Českou poštou.

 
5) Fofr - zboží v délce do 200 cm -165 Kč, delší zásilky nad 200cm - 226 Kč (platí do hmotnosti 20kg )

Doručení zboží v délce 200 cm a delší (týká se pouze dřevěných lišt a madel, hliníkových kartáčů, přechodových a pojezdových lišt). V den doručení je příjemce předem telefonicky informován o době doručení.

 
6) Osobní odběr -  0 Kč

Osobní odběr zboží v prodejně Fortel interier.  Zboží si můžete vyzvednout po telefonickém potvrzení dostupnosti zboží přímo v prodejně na adrese: Masarykovo náměstí 50, Bystřice nad Pernštejnem, 593 01.

 

 

Přehled jednotlivých způsobů dopravy:

 

        Způsob doručení        

        Cena dopravy        

        Dobírka       

        Platba předem        

        Délka zásilky        

GEIS   115 Kč  24 Kč  0 Kč  do 160 cm
 PPL Slovenská republika  246 Kč  24 Kč  X  do 140 cm
 Česká pošta - Balík na poštu  139 Kč  24 Kč  0 Kč  do 180 cm
 Fofr  165 Kč, 226 Kč  24 Kč  0 Kč  200 cm, delší
 Osobní odběr      0 Kč    0 Kč  0 Kč  jakákoliv

 

Platba:


Platba při převzetí (dobírka) - 24 Kč

Platba dobírkou v hotovosti při doručení zásilky.


Platba předem - 0 Kč

Pokud jste jako platební metodu zvolili Platbu předem na bankovní účet, prosím uhraďte částku na účet: 163219330/0600. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky.

Při volbě platby bankovním převodem vyčkáváme na fyzické připsání částky na náš bankovní účet a až po připsání částky zboží expedujeme.  Pokud je zboží na zakázku, je zboží zadáno do výroby po připsání částky na účet a v tom okamžiku je doba expedice viz doba dodání u jednotlivého zboží. Pokud máte jinou banku než my, trvá převod minimálně 1 pracovní den.


Platba bankovním převodem na základě vystavené faktury se splatností 10 dnů u stálých zaregistrovaných partnerů.


Hotově při osobním odběru - 0 Kč

Platba v hotovosti při osobním převzetí zboží.

Na základě kupní smlouvy vystaví prodávající kupujícímu daňový doklad – fakturu, který slouží jako doklad o zakoupení zboží. Dodavatel je plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad – fakturu dodavatel zašle kupujícímu společně s dodaným zbožím adresu kupujícího.