Způsob doručení

Doprava

Dopravu pro e-shop zajišťují následující přepravci: 

loga_dopravcu (1)


1) DPD  - 115 Kč

- doručení do druhého pracovního dne (přepravní  společností DPD v době od 9:00 - 18:00 hod)

Doručení v rámci České republiky, do hmotnosti 12 kg (vyšší za příplatek), délka zásilky do 160 cm (DPD), . Průběh přepravy zásilky můžete sledovat on-line na základě námi zaslaného kódu či čísla zásilky. Pro sledování zásilky použijte následující adresu: zásilka zaslaná přepravní službou DPD. V den doručení je příjemce (v případě doručování na soukromou adresu) předem telefonicky či SMS zprávou informován o době doručení.

 
2) PPL – Slovenská republika  - 246 Kč

Doručení zásilky na Slovenskou republiku prostřednictvím PPL, do hmotnosti 10 kg, délka do 140 cm. Platba probíhá formou dobírky v eurech při převzetí dle aktuálního kurzu. S každým slovenským zákazníkem individuálně telefonicky konzultujeme termín odeslání a předpokládanou finální cenu při převzetí. Průběh přepravy zásilky můžete sledovat on-line na základě námi zaslaného kódu či čísla zásilky. Pro sledování zásilky použijte následující adresu: zásilka zaslaná přepravní službou PPL.

 

3) Fofr - zboží v délce do 200 cm -165 Kč, delší zásilky nad 200 cm - 226 Kč (platí do hmotnosti 20kg )

Doručení zboží v délce 200 cm a delší (týká se pouze dřevěných lišt a madel, hliníkových kartáčů, přechodových a pojezdových lišt). V den doručení je příjemce předem telefonicky informován o době doručení.

 
4) Osobní odběr -  0 Kč

Osobní odběr zboží v prodejně Fortel interier.  Zboží si můžete vyzvednout po telefonickém potvrzení dostupnosti zboží přímo v prodejně na adrese: Masarykovo náměstí č. 6, 1. patro nad DM drogérií,  Bystřice nad Pernštejnem, 593 01.

 

 

Přehled jednotlivých způsobů dopravy:

 

        Způsob doručení        

        Cena dopravy        

        Dobírka       

        Platba předem        

        Délka zásilky        

 DPD  115 Kč  29 Kč  0 Kč  do 160 cm
 PPL Slovenská republika  246 Kč  29 Kč  X  do 140 cm
 Fofr  165 Kč, 226 Kč  29 Kč  0 Kč  160 cm, delší
 Osobní odběr      0 Kč    0 Kč  0 Kč  jakákoliv

 

Platba:


Platba při převzetí (dobírka) - 29 Kč

Platba dobírkou v hotovosti při doručení zásilky.


Platba předem - 0 Kč

Pokud jste jako platební metodu zvolili Platbu předem na bankovní účet, prosím uhraďte částku na účet: 2600482460 / 2010. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky.

Při volbě platby bankovním převodem vyčkáváme na fyzické připsání částky na náš bankovní účet a až po připsání částky zboží expedujeme.  Pokud je zboží na zakázku, je zboží zadáno do výroby po připsání částky na účet a v tom okamžiku je doba expedice viz doba dodání u jednotlivého zboží. Pokud máte jinou banku než my, trvá převod minimálně 1 pracovní den.


Platba bankovním převodem na základě vystavené faktury se splatností 10 dnů u stálých zaregistrovaných partnerů.


Hotově při osobním odběru - 0 Kč

Platba v hotovosti při osobním převzetí zboží.

Na základě kupní smlouvy vystaví prodávající kupujícímu daňový doklad – fakturu, který slouží jako doklad o zakoupení zboží. Dodavatel je plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad – fakturu dodavatel zašle kupujícímu společně s dodaným zbožím adresu kupujícího.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení