O nás

Vážený zákazníku děkujeme Vám za zájem o naše služby. 


Firma Fortel interier  

vznikla v roce 1997, jejím nosným programem je prodej praktických materiálů pro tvorbu a renovaci interieru, jako jsou fototapety, samolepící folie a dekorace, bytový textil, prostírání, tapety na zeď, nábytkové úchytky a věšáky, tmely, lepidla, samolepicí materiály, dřevěné lišty a prahy, podlahové čtverce. Do sortimentu dále zařazujeme komodity, které nejsou zcela běžným zbožím. Nabízíme nová řešení pro naše zákazníky – tvořivé lidi. 
 
Veškeré zboží pochází od českých firem a českých zástupců zahraničních výrobců z Německa, Velké Británie, Itálie, Nizozemí. Najdete u nás známé značky jako Rasch, A.S.Creation, D-c-fix, Crearreda, Komar, Gekkofix...
 
Mimo obchodní činnosti Fortel poskytuje  dodávku stínící techniky, jedná se o žaluzie všeho druh, interierové rolety, garnyže, sítě proti hmyzu atd. 

Každodenní trpělivou prací firma získává nové zákazníky a snaží se plně přizpůsobovat jejich potřebám a požadavkům. O své zákazníky se stará již více než 10 let a radí jim díky svým dlouholetým zkušenostem. Snaží se jim být nablízku a komunikovat s nimi všemi prostředky, jež moderní technologie nabízí.
 
Najdete ji proto také na   Facebooku Fototapety.cz
                                                 Google+ Fortel interier
                                                 Google+ fototapety.cz                                 
                                                 Youtube

Na Facebooku a Google+ můžete sledovat nové informace o nás a našem sortimentu. Staňte se proto našimi fanoušky nebo se přihlaste k Odběru novinek a už žádné informace Vám neuniknou.

Nabízíme Vám tímto k posouzení nabídku internetového obchodu www.fototapety.cz a věříme v úspěšnou spolupráci.

 

 

 prodejna_5_jpg
 

 Prodejna Fortel interier v Bystřici nad Pernštejnem 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení