Zrcadlová ochranná fólie - 150x67,5cm

Kód: 339-8050-1-5
Neohodnoceno
Značka: D-c-fix
399 Kč
2-3 dny

Průhledná statická zrcadlová ochranná fólie přes den zabraňuje nežádoucím pohledům z venku díky vzhledu zrcadlové plochy. Vhodná na prosklené dveře a okna. Je odolná proti poškrábání, odnímání tepla, má 99% UV ochranu a je nejlepší ochranou proti přímému slunečnímu svitu.

Pozor po setmění, kdy folie ztrácí svou vlastnost zrcadla zvenčí. Je-li venku tma a uvnitř světlo, je dovnitř vidět.

Rozměr: 150x67,5cm

Aplikace ochranné fólie pro vnitřní použití: rozprašovačem naneste na sklo tenkou vrstvu vody, přiložte fólii a stěrkou vytlačte vodu do stran.
Součástí balení je nožík a stěrka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Rozměry samolepicích fólií:

Samolepicí tapety jsou obvykle k dostání ve třech šířkách: 45 cm, 67,5 cm a 90 cm. Pokud samolepící fólii neodměřujeme (nestříháme u ní metráž), můžete si ji objednat u klasických vzorů dřeva, mramoru, kachliček, přírodních materiálů, kovů, květin, jednobarevných fólií... v celém balení 15 m či 2 m.  V případě transparentních fólií 1-2-3 static jsou k dostání role v délce 1,5 m, u speciálních tapet s hladkým velurovým povrchem 1,2 m.

Vlastnosti samolepicích fólií:

Samolepicí fólie jsou vyrobeny z PVC fólie, díky níž jsou pevné, odolné a omyvatelné. Snadno se aplikují na jakýkoliv čistý, hladký, nesavý povrch a jednoduše udržují. 

Lepení samolepicích tapet:

Lepení samolepicích tapet je opravdu snadné a zvládne ho i začátečník. Jak lepit samolepicí fólie se dozvíte v článku Jak lepit samolepicí fólie a tapety a ve videích Lepení samolepicích fólií. 

Veškeré náčiní, které vám usnadní práci při lepení, pak najdete v Nářadí na lepení samolepicích fólií.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: