Antibakteriální a antialergické kování

Co je to antibakteriální a antialergické kování? antibakterialni-1

Nábytkové kování řady Aseptic line bojuje proti přenosu infekčních a nakažlivých nemocíchlikviduje velice účinné bakterie, které na kování ulpí. Přináší tak efektivní způsob prevence pro zachování Vašeho zdraví. Kování prošlo renovovanými laboratořemi v USA a bylo stvrzeno příslušnými certifikáty zaručujícími maximální účinnost. Jeho povrchová úprava navíc nevyvolává alergické reakce u rostoucího počtu lidí citlivých na kontakt s chromem či niklem.

 

Kde se kování kování využívá?

Kování se používá všude tam, kde lze přenos bakterií a choroboplodných zárodků předpokládat, tedy v prostorách, kde se vyskytuje zvýšená koncentrace lidí. Například kulturní objekty (kina, divadla, recepce hotelů a restaurací), obchodní či sportovní objekty, školy, nemocnice, zdravotnická zařízení (čekárny, lékárny), stravovací provozovny, potravinářské závody. 

antibakterialni

Taktéž je ideální pro prostory, kde se pohybují menší děti (školky, družiny) a lidé se sníženou imunitou, stejně tak pro lázně, sauny, rehabilitační centra a další místa vyžadující zvýšené hygienické nároky, ale i Vaše domácnosti – pro kuchyně, wc či dětský pokoj.

 

Jaká je životnost antibakteriálního kování?

Životnost abtibakteriální povrchové úpravy je stejná jako u standartních úchytek vyráběných s povrchou úpravou lesklý chrom, matný chrom či broušený nikl.

 

Jakým způsobem kování udržovat?

Na kování lze použít podobné prostředky jako pro údržbu klasického kování, tedy suchý či mírně navlhčený hadřík, popřípadě šetrná čistidla na bázi alkoholu. V žádném případě se nedoporučuje používat chemické prostředky, které narušují kovy, a abrazivní prostředky jako drátěnka, písek a další.

 

Jak poznáte, že se jedná o antibakteriální kování?

Výrobky se speciální povrchovou úpravou jsou opatřeny značkou AL. Rovněž nábytek či dveře jsou opatřeny 3D etiketou značící využití tohoto kování.