Profesionální renovační folie na dveře a nábytek - vzor Jasan Richmond

Kód: DMX 6260-1M
1 hodnocení
189 Kč

Zvolte variantu

Samolepící folie pro renovaci dveří a nábytku. Jedná se o vysoce kvalitní folie. Parametry - šíře 90 cm, silná folie, stálobarevná, solidní vrstva lepidla, možnost tváření horkým vzduchem, folie vyniká speciální povrchovou úpravou - transparentní povrchová vrstva odolná proti mechanickému opotřebení a proti chemickým látkám např. ředidlům.

Zákazníkům vyhovíme i střihem metráže ze základního balení, což je 21 metrů folie - tedy množství které je potřebné k oboustranné renovaci pěti kusů dveří (na jednu stranu dveří se počítá se spotřebou 2,1 m renovační folie). Cena je uvedena za jeden běžný metr.
V případě vážného zájmu si napište o vzorek.

Při objednání samolepicí renovační fólie v množství nižším než-li 1 balení = 1 role (návin 21 m), je považováno toto zboží za střižené "na zakázku", tudíž nelze využít 14-denní lhůtu pro vrácení zboží bez udání důvodů.

Detailní informace

Varianta: Jasan Richmond, 1 metr
3 dny | DMX 6260-1M
189 Kč

Detailní popis produktu

 

Rozměry samolepicích fólií:

Samolepicí tapety jsou obvykle k dostání ve třech šířkách: 45 cm, 67,5 cm a 90 cm. Pokud samolepící fólii neodměřujeme (nestříháme u ní metráž), můžete si ji objednat u klasických vzorů dřeva, mramoru, kachliček, přírodních materiálů, kovů, květin, jednobarevných fólií... v celém balení 15 m či 2 m.  V případě transparentních fólií 1-2-3 static jsou k dostání role v délce 1,5 m, u speciálních tapet s hladkým velurovým povrchem 1,2 m.

Vlastnosti samolepicích fólií:

Samolepicí fólie jsou vyrobeny z PVC fólie, díky níž jsou pevné, odolné a omyvatelné. Snadno se aplikují na jakýkoliv čistý, hladký, nesavý povrch a jednoduše udržují. 

Lepení samolepicích tapet:

Lepení samolepicích tapet je opravdu snadné a zvládne ho i začátečník. Jak lepit samolepicí fólie se dozvíte v článku Jak lepit samolepicí fólie a tapety a ve videích Lepení samolepicích fólií. 

Veškeré náčiní, které vám usnadní práci při lepení, pak najdete v Nářadí na lepení samolepicích fólií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: profesionální renovační folie
Šíře: 90cm
Vzor: dřevo

Jak polepit staré dveře klasickou samolepicí fólií d-c-fix v imitaci dřeva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: