3D vinylový omyvatelný obkladový panel - Mozaika hnědá II, 93,5x46,9cm, D0014

Kód: D0014
Neohodnoceno
179 Kč
2-3 dny

3D vinylové omyvatelné obkladové panely stěn imitují mozaiky, kameny, cihly a další přírodní materiály. Jedná se o trvanlivé nástěnné obklady nenáročné na údržbu.

Nabízí široké využití v kuchyni, koupelně, obývací místnosti. Díky mírnému překrytí panelů při lepení brání pronikání vody za panel.

Obkladové panely lze použít i na povrchy, které nejsou úplně rovné. Skryjí malé nesrovnalosti a vady na zdi. Rozměry jednotlivých panelů jednoduše upravíte nůžkami. Z důvodu dostatečné přilnavosti lepidla, by měl být podklad očištěn od předchozích nátěrů, špíny, prachu a mastnoty. Před aplikací doporučujeme savý podklad ošetřit penetrací. U vzorů dekorativních kamenů a cihel doporučujeme panel rovně zastřihnout a druhý panel o 180 stupňů otočit z důvodu návaznosti.

Lepení:
Panely se lepí mírně přes sebe. Lepidlo nanášejte na zadní stranu panelu (po okrajích hustě, v ploše panelu cik cak). Panely na zdi po nanesení lepidla podržte přibližně 1 minutu. Pro snazší manipulaci a minimalizaci případného sesunutí panelů doporučujeme zafixovat lepicí páskou.

Rozměr panelu: 93,5x46,9cm
Plocha panelu: 0,438 m2

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorační obklad stěny
Materiál: pvc
Rozměr: 93,5 x 46,9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: