Fortel interier

Černý Vršek 819 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, tel./fax: 566 550 616, mobil: 777 277 155, e-mail: fototapety@seznam.cz, www.fototapety.cz

Fortel interier

detailně

Novinky přímo do vašeho emailu Novinky přímo
do vašeho emailu
zrušit odběr
přihlašení | registrace
777 277 155

Lepení samolepicích fototapet na podlahu 

Samolepicí fototapety na podlahy jsou speciálně upravené na základě dlouholetých zkušeností. Vrchní vrstvu tvoří PVC fólie, povrch je protismykový a oděru odolný. Na spodní části je nanesená hrubá vrstva kvalitního lepidla na vodní bázi, která je aktivní v momentě odlepení podkladového papíru.

Nářadí potřebné k lepení

metr, tužka, zalamovací nůž (nůžky), tapetovací špachtle, hadřík

Příprava podkladu

Základní zásadou je připravit nesavý, hladký, odmaštěný a málo členitý povrch.  Drsné povrchy je zapotřebí upravit tak, aby zůstaly hladké. Samolepicí fototapety se dají aplikovat na lakované, laminované podlahy, linolea a lité nesavé podlahy.

Postup při lepení

S fototapetami se pracuje při pokojové teplotě. Aplikace je velice snadná, zvládne ji opravdu každý. Nejdříve si změřte plochu, na kterou budete fototapetu lepit. Při měření nezapomeňte, že se jednotlivé pásy překrývají 5mm. Stáhněte několik cm ochranného papíru, položte fototapetu na podklad a postupně stahujte spodní papír. Dbejte, aby fototapeta nebyla příliš napnutá. Při uhlazování povrchu postupujte od středu k okrajům. Pokud při uhlazování vzniknou nerovnosti, můžete fototapetu odtáhnout a znovu nalepit. Případné bubliny propíchněte jehlou.

Jak ošetřovat povrch fototapet?

Podlahové fototapety se udržují stejné jako jiné podlahové povrchy. Čištění lze provádět mechanicky i za využití běžných čisticích prostředků na podlahy. Nepoužívejte však ředidla a jiné agresivní prostředky.

10.2.2014

 
Naše nabídka

.

Napsali o nás

Zajímají Vás zkušenosti ostatních zákazníků s naším obchodem? Přečtěte si recenze na portálech zbozi.cz či heureka.cz. My je čteme pravidelně a jsme rádi za každou zpětnou vazbu! Ohodnoďte nás také.

 

 

 

...inspirace pro příjemné bydlení...

Již 10 let Vám přinášíme inspiraci pro příjemné a pohodlné bydlení. Vybíráme pro Vás nejen produkty, se kterými zkrášlíte Váš domov či pracovní prostředí, ale i praktické materiály, které usnadní realizaci Vašich nápadů a pomohou renovovat interier.

Náš sortiment zahrnuje širokou nabídku papírových a a vliesových fototapet na zeď nejvyšší kvality, bytové tapety, samolepící fólie na nábytek, samolepící dekorace na stěny a okna, nábytkové dřevěné a kovové úchytky, dřevěné lišty a madla, podlahové samolepící čtverce, tmely a lepidla, náhradní díly na žaluzie. Vše pro tvořivé lidi - naše zákazníky, jejichž požadavkům a potřebám se denně snažíme přizpůsobovat.

 

Naše tipy

kovový knopek POLARIS, nerez kód: 20189/N

kovový knopek POLARIS, nerez

Celokovový knopek ze slitiny zinku, galvanicky pokovený,balený včetně šroubku M4 pro uchycení.
...

42 Kč s DPH
ukázat všechny nově zařazené položky
Poslední recenze

Dekorace na kachličky, vzor Žluté tulipány

  Dekorace na kachličky, vzor Žluté tulipány
Klára
17.03.2016 15:23
Samolepky jsou úžasné :)
Naposledy navštíveno
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Zaujalo nás: Město Bystřice n./P. - Kutilstvi.cz -