Fortel interier

Černý Vršek 819 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, tel./fax: 566 550 616, mobil: 777 277 155, e-mail: fototapety@seznam.cz, www.fototapety.cz

Fortel interier

detailně

Novinky přímo do vašeho emailu Novinky přímo
do vašeho emailu
zrušit odběr
přihlašení | registrace
777 277 155

Lepení samolepicích fototapet do kuchyně

samolepicí fototapeta do kuchyněV čem se samolepicí fototapety do kuchyně odlišují od klasických fototapet?

Samolepící fototapety do kuchyně určené na lednice a ke zvýraznění prostor za kuchyňskou linkou jsou vyrobené z kvalitní PVC laminované fólie se zesílenou laminací povrchu, která je protiskluzová a vysoce odolná vůči okolním vlivům.

Potřebné nářadí k lepení

K lepení si vystačíte se zalamovacím nožem, tapetovací špachtlí či hadříkem a rozprašovačem

Příprava podkladu

Před samotným lepením zkontrolujte, zda je povrch fototapety v pořádku. Stejně tak zkontroluje podklad, který musí být rovný, hladký nesavý, zbavený všech nečistot a mastnoty. Na podklad nastříkejte rozprašovačem vodu smíchanou s trochou saponátu. Ulehčí Vám to následnou práci v případě, že fototapetu nenalepíte správně. Budete totiž moci folii opatrně odtáhnout a znovu nalepit.

Postup lepení návod nalepení samolepicích fototapet

Stáhněte cca 10-20cm krycího papíru v celé šíři a přilepte na připravený podklad. Stěrkou případně hadříkem odstraňujte směrem od středu ke krajům vzduchové bubliny a vodu. Poté stáhněte dalších cca 20-30cm a postup opakujte až do úplného nalepení samolepicí fototapety. Na závěr vezměte zalamovací nůž a přebývající okraje odřízněte.  Fototapeta do 24 hodin přilne k povrchu a pak už s ní nebude možné pohybovat. Případné vzduchové bubliny propíchněte špendlíkem a vytlačte vzduch.

Jak se starat o povrch fototapet?

Povrch lze pak čistit i mechanicky pomocí kartáče s využitím běžných prostředků.

4.12.2013

 

 

 
Naše nabídka

.

Napsali o nás

Zajímají Vás zkušenosti ostatních zákazníků s naším obchodem? Přečtěte si recenze na portálech zbozi.cz či heureka.cz. My je čteme pravidelně a jsme rádi za každou zpětnou vazbu! Ohodnoďte nás také.

 

 

 

...inspirace pro příjemné bydlení...

Již 10 let Vám přinášíme inspiraci pro příjemné a pohodlné bydlení. Vybíráme pro Vás nejen produkty, se kterými zkrášlíte Váš domov či pracovní prostředí, ale i praktické materiály, které usnadní realizaci Vašich nápadů a pomohou renovovat interier.

Náš sortiment zahrnuje širokou nabídku papírových a a vliesových fototapet na zeď nejvyšší kvality, bytové tapety, samolepící fólie na nábytek, samolepící dekorace na stěny a okna, nábytkové dřevěné a kovové úchytky, dřevěné lišty a madla, podlahové samolepící čtverce, tmely a lepidla, náhradní díly na žaluzie. Vše pro tvořivé lidi - naše zákazníky, jejichž požadavkům a potřebám se denně snažíme přizpůsobovat.

 

Naše tipy

Eifellova věž - samolepící panoramatická dekorace, 31x93cm kód: Decor 46002

Eifellova věž - samolepící panoramatická dekorace, 31x93cm

Samolepící panoramatická dekorace Eifellova věž , určená pro hladké povrchy jako js ...

289 Kč s DPH
ukázat všechny nově zařazené položky
Poslední recenze

Dekorace na kachličky, vzor Žluté tulipány

  Dekorace na kachličky, vzor Žluté tulipány
Klára
17.03.2016 15:23
Samolepky jsou úžasné :)
Naposledy navštíveno
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Zaujalo nás: Město Bystřice n./P. - Kutilstvi.cz -