Fortel interier

Černý Vršek 819 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, tel./fax: 566 550 616, mobil: 777 277 155, e-mail: fototapety@seznam.cz, www.fototapety.cz

Fortel interier

detailně

Novinky přímo do vašeho emailu Novinky přímo
do vašeho emailu
zrušit odběr
přihlašení | registrace
777 277 155

Jak lepit samolepicí fólie a tapetyjak lepit samolepící folie

Návod na lepení samolepících tapet

Chcete si vylepšit bydlení, zbavit se poškrábaného, nemoderního nábytku, a přitom nekupovat nový? Samolepící folie Vám nabízí řešení, jak snadno zvládnout rekonstrukci v cenově přijatelné relaci, a rozzářit nudné prostory k nepoznání. Díky věrohodným strukturám kovů, dřeva, mramoru, přírodních materiálů docílíte originálního vzhledu a efektivního výsledku.

      K  proměně si můžete zvolit jakýkoliv předmět, ať už popraskanou vázu, dětský box na hračky, knihy, rámečky, jakýkoliv kus nábytku či prosklenou plochu, jež potřebujete zneprůhlednit. Zapomínáte-li často, bude se Vám hodit tabulová folie, z níž vystřihnete požadovaný tvar a nalepíte na ledničku, skříň, dětem jako nástěnku a můžete všem nechávat vzkazy a úkoly. Záleží na Vaší fantazii, šikovných rukou a chuti do práce.

      samolepící f´élie

 Jak připravit podklad? 

Podmínkou pro lepení samolepicích folií a tapety je správně připravený povrch. Měl by být hladký, bez prasklin, aby neokopíroval nedokonalosti podkladu, suchý, nesavý, zbavený mastnot a nečistot.

     Samotná aplikace pak bude velice jednoduchá. Folii přiložíte na určené místo, postupně budete odlepovat podkladový krycí papír a kousek po kousku vyhlazovat hadříkem nebo plastovou stěrkou. Vzniknou-li malé bublinky, propíchnete je jehlou a vzduch vytlačíte. Lepíte-li samolepící folii okraj přes okraj, nechejte překrytí zhruba 5mm. 

 Dvakrát měř, jednou řež 

Práci s měřením a stříháním Vám příjemně usnadní podkladová folie potištěná centimetrovou mřížkou. Nemusíte se tak obávat křivého zastřižení. Před samotnou aplikací přiložte vystřižený motiv nanečisto na předem určené místo, a ujistěte se, že na něj padne“ jako ulitý“. Rovněž počítejte s trochou folie po stranách navíc, pro případ, že by došlo k zvrásnění či jiné nehodě. Přebytečný materiál snadno odříznete zalamovacím nožem.

Křivě nalepená folie

Čerstvě nalepenou folii můžete opatrně stáhnout a znovu nalepit. Lepivost se plně rozvijí až po několika hodinách. Lepíte-li větší plochy a chcete-li předejít špatnému umístění, nastříkejte jarovou vodu rozprašovačem na podklad. S folií pak můžete lehce posunovat.

Vyzrajte na hrany

K polepení hran Vám postačí fén na vlasy. Folii opatrně ohněte přes hranu a nahřejte nejnižším možným stupněm. Snadno jí oblepíte jakékoliv hrany, dbejte jenom na to, abyste ji příliš nenatahovali a nevznikaly tak trhliny. 

 

Pro inspiraci doporučujeme následující video:  

 

  

 
Naše nabídka

.

Napsali o nás

Zajímají Vás zkušenosti ostatních zákazníků s naším obchodem? Přečtěte si recenze na portálech zbozi.cz či heureka.cz. My je čteme pravidelně a jsme rádi za každou zpětnou vazbu! Ohodnoďte nás také.

 

 

 

...inspirace pro příjemné bydlení...

Již 10 let Vám přinášíme inspiraci pro příjemné a pohodlné bydlení. Vybíráme pro Vás nejen produkty, se kterými zkrášlíte Váš domov či pracovní prostředí, ale i praktické materiály, které usnadní realizaci Vašich nápadů a pomohou renovovat interier.

Náš sortiment zahrnuje širokou nabídku papírových a a vliesových fototapet na zeď nejvyšší kvality, bytové tapety, samolepící fólie na nábytek, samolepící dekorace na stěny a okna, nábytkové dřevěné a kovové úchytky, dřevěné lišty a madla, podlahové samolepící čtverce, tmely a lepidla, náhradní díly na žaluzie. Vše pro tvořivé lidi - naše zákazníky, jejichž požadavkům a potřebám se denně snažíme přizpůsobovat.

 

Naše tipy

Položka je ve slevě -9%

Třídílná vliesová fototapeta Modré víření, rozměr 330x220cm, XL 482 kód: XL482

 Třídílná vliesová fototapeta Modré víření, rozměr 330x220cm, XL 482

Vliesová fototapeta Modré víření (Blue wires) vyrobená v ČR z vysoce kvali ...

2 809 Kč s DPH
ukázat všechny nově zařazené položky
Poslední recenze

Dekorace na kachličky, vzor Žluté tulipány

  Dekorace na kachličky, vzor Žluté tulipány
Klára
17.03.2016 15:23
Samolepky jsou úžasné :)
Naposledy navštíveno
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Zaujalo nás: Město Bystřice n./P. - Kutilstvi.cz -