Fortel interier

Černý Vršek 819 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, tel./fax: 566 550 616, mobil: 777 277 155, e-mail: fototapety@seznam.cz, www.fototapety.cz

Fortel interier

detailně

Novinky přímo do vašeho emailu Novinky přímo
do vašeho emailu
zrušit odběr
přihlašení | registrace
777 277 155

Vyzkoušejte sílu Mamuta

Potřebujete připevnit koupelnové doplňky a nechcete vrtat do obkladu? Pak Vám lepidlo Mamut nabízí ideální řešení. Snadno si poradí s nejrůznějšími úchyty, držáky na mýdla, věšáky na ručníky, zrcadly. Na zeď přilepí osvětlení, teploměry, dokonce i poličky a poštovní schránky. Rovněž se hodí k přichycení podlahových lišt a parapetů.


Pro jaké materiály se hodí?


Nerezovou ocel, hliník, měď, sklo, beton, některé druhy plastů, keramické dlaždice, smalt, zrcadla, dřevo, sádrokarton

Aplikace 

Před samotnou aplikací je nutné zbavit povrch částic prachu, mastnot a nečistot. Lepidlo se nanáší jenom na jednu stranu lepeného spoje a to v množství přiměřenému hmotnosti a velikosti lepeného předmětu. U velkých ploch špičku seřízněte do tvaru „V“ pro zvýšení účinku stykových ploch. Plochy poté k sobě přiložte a přitlačte s mírným posunutím do deseti minut. Po dobu 24 hodin spoj nezatěžujte vnějšími silami.

Odstranění

Rozhodnete-li se nalepenou věc po čase odstranit, nemusíte mít obavy. Zbytky lepidla se dají sundat bez poškození podkladu. Lepidlo se chová se podobně jako guma. Stejně tak nemusíte mít strach, co s nevypotřebovaným lepidlem vzhledem k tomu, že tuba se dodává bez uzávěru. Při dokončení práce vytlačte trochu hmoty navíc a nechte ji vytuhnout. Vytvoří se špunt, který při dalším použití odříznete nebo rukou odtrhnete.

 Výhody lepidla

- Plně nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty.
- Není nutná fixace, spoje drží bez použití svěrek či podepření
- Pohlcuje vibrace
- Okamžitá a vynikající přilnavost k podkladu v interiéru i exteriéru staveb
- Trvale pružné, odolné vlhku a vodě (vodotěsný spoj), povětrnostním vlivům
- Odolné plísním, slané vodě (moře), chlóru, čisticím prostředkům
- Po vytvrzení přetíratelný disperzními barvami
 

 

 

 
Naše nabídka

.

Napsali o nás

Zajímají Vás zkušenosti ostatních zákazníků s naším obchodem? Přečtěte si recenze na portálech zbozi.cz či heureka.cz. My je čteme pravidelně a jsme rádi za každou zpětnou vazbu! Ohodnoďte nás také.

 

 

 

...inspirace pro příjemné bydlení...

Již 10 let Vám přinášíme inspiraci pro příjemné a pohodlné bydlení. Vybíráme pro Vás nejen produkty, se kterými zkrášlíte Váš domov či pracovní prostředí, ale i praktické materiály, které usnadní realizaci Vašich nápadů a pomohou renovovat interier.

Náš sortiment zahrnuje širokou nabídku papírových a a vliesových fototapet na zeď nejvyšší kvality, bytové tapety, samolepící fólie na nábytek, samolepící dekorace na stěny a okna, nábytkové dřevěné a kovové úchytky, dřevěné lišty a madla, podlahové samolepící čtverce, tmely a lepidla, náhradní díly na žaluzie. Vše pro tvořivé lidi - naše zákazníky, jejichž požadavkům a potřebám se denně snažíme přizpůsobovat.

 

Naše tipy

Větrací pojistka do všech typů oken kód: 30002

Větrací pojistka do všech typů oken

Pojistka slouží k zajištění bezpečnosti dětí a k regulaci větrání, bezpečné větrání do všech typů ok ...

38 Kč s DPH
ukázat všechny nově zařazené položky
Poslední recenze

Dekorace na kachličky, vzor Žluté tulipány

  Dekorace na kachličky, vzor Žluté tulipány
Klára
17.03.2016 15:23
Samolepky jsou úžasné :)
Naposledy navštíveno
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Zaujalo nás: Město Bystřice n./P. - Kutilstvi.cz -