Tapety na zeď přetíratelné

Přetíratelné tapety na zeď

Vliesové přetíratelné tapety na zeď se klasicky dodávají v bílé barvě. Po nalepení je lze přetřít barvou v libovolném odstínu, který Vám bude dokonale ladit k Vašemu interiéru.  Přetíratelné tapety mohou mít strukturu omítky, jemné prolisy či výrazné designové a geometrické vzory.

Po přetření získá vzor u některých přetíratelných tapet (díky nižší savosti materiálu) světlejší barevný odstín než podkladová vrstva a stává se tak zřetelně viditelným. Tapetu můžete přetřít i několikrát a změnit tak zcela barvu. Podle toho, která bude nejvíc trendy. A pokud se rozhodnete změnit vzor tapety, za sucha ji můžete snadno odstranit.

Tapety jsou ideální pro ty, kdo chtějí mít tapety perfektně sladěné s barvami interiéru, které jsou navíc k nerozeznání od výrazně dražších dekorativních štuků. Jsou dokonalou imitací dekorativních štuků za zlomek ceny. 

Přetíratelné tapety se nejčastěji prodávají v rolích o šíři 0,53 m a délce 10,05 m. K dostání jsou i v nadstandardních rolích o šíři 1,06 m a délce 25 m.