Fortel interier

Černý Vršek 819 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, tel./fax: 566 550 616, mobil: 777 277 155, e-mail: fototapety@seznam.cz, www.fototapety.cz

Fortel interier

detailně

Novinky přímo do vašeho emailu Novinky přímo
do vašeho emailu
zrušit odběr
přihlašení | registrace
777 277 155

Doprava a platba


Doprava

Dopravu pro e-shop zajišťují následující přepravci: 


1) PPL, GEIS  -  115 Kč

- doručení do druhého pracovního dne (přepravní společností PPL v době od 8:00 - 18:00, společností GEIS v době od 9:00 - 18:00 hod)

Doručení v rámci České republiky, do hmotnosti 12 kg (vyšší za příplatek), délka zásilky do 200 cm (GEIS), do 140 cm (PPL). Průběh přepravy zásilky můžete sledovat on-line na základě námi zaslaného kódu či čísla zásilky. Pro sledování zásilky použijte následující adresu: zásilka zaslaná přepravní službou PPL, zásilka zaslaná přepravní službou GEIS. V den doručení je příjemce (v případě doručování na soukromou adresu) předem telefonicky či SMS zprávou informován o době doručení.


2) PPL Parcel Shop - 115 Kč

Doručení na vybrané výdejní místo v České republice. Délka zásilky do 140 cm. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. Síť výdejních míst ParcelShop v České republice najdete na mapě ParcelShopů. Vybrat si můžete přes 1200 výdejních míst. Po uložení zásilky na výdejní místo okamžitě obdržíte informativní SMS a email. Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení v PPL ParcelShopu.

 
3) PPL – Slovenská republika  - 246 Kč

Doručení zásilky na Slovenskou republiku prostřednictvím PPL, do hmotnosti 10 kg, délka do 140 cm. Platba probíhá formou dobírky v eurech při převzetí dle aktuálního kurzu. S každým slovenským zákazníkem individuálně telefonicky konzultujeme termín odeslání a předpokládanou finální cenu při převzetí. Průběh přepravy zásilky můžete sledovat on-line na základě námi zaslaného kódu či čísla zásilky. Pro sledování zásilky použijte následující adresu: zásilka zaslaná přepravní službou PPL.


4) Česká Pošta – Balík na poštu - 139 Kč

Doručení zásilky na poštu. Délka zásilky do 180 cm, do hmotnosti 5 kg (vyšší za příplatek). Balík si můžete vyzvednout na poště v době, kdy se vám to hodí. Otevírací dobu jednotlivých poboček naleznete zde. Adresáta informujeme o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště. Svůj balík si můžete vyzvednout do 5 dnů od uložení.

Průběh přepravy zásilky můžete sledovat on-line na základě námi zaslaného kódu či čísla zásilky. Pro sledování zásilky použijte následující adresu: zásilka zaslaná Českou poštou.

 
5) Fofr - zboží v délce nad 200 cm - 226 Kč

Doručení zboží v délce nad 200 cm (týká se pouze madel, hliníkových kartáčů, přechodových a pojezdových lišt). V den doručení je příjemce předem telefonicky informován o době doručení.

 
6) Osobní odběr -  0 Kč

Osobní odběr zboží v prodejně Fortel interier.  Zboží si můžete vyzvednout po telefonickém potvrzení dostupnosti zboží přímo v prodejně na adrese: Masarykovo náměstí 50, Bystřice nad Pernštejnem, 593 01.

 

 

Přehled jednotlivých způsobů dopravy:

 

        Způsob doručení        

        Cena dopravy        

        Dobírka       

        Platba předem        

        Délka zásilky        

 PPL, GEIS   115 Kč  24 Kč  0 Kč  do 200 cm
 PPL Parcel Shop  115 Kč   24 Kč  0 Kč  do 140 cm
 PPL Slovenská republika  246 Kč  24 Kč  X  do 140 cm
 Česká pošta - Balík na poštu  139 Kč  24 Kč  0 Kč  do 180 cm
 Fofr  226 kč  24 Kč  0 Kč  nad 200 cm
 Osobní odběr      0 Kč    0 Kč  0 Kč  jakákoliv

 

 

 

 

 

 

 

 

Platba:


Platba při převzetí (dobírka) - 24 Kč

Platba dobírkou v hotovosti při doručení zásilky, v případě doručení službou PPL lze platit kartou (pokud chcete využít platbu kartou, napište prosím do poznámky, že chcete danou zásilku zaslat přepravní službou PPL).


Platba předem - 0 Kč

Pokud jste jako platební metodu zvolili Platbu předem na bankovní účet, prosím uhraďte částku na účet: 163219330/0600. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky.

Při volbě platby bankovním převodem vyčkáváme na fyzické připsání částky na náš bankovní účet a až po připsání částky zboží expedujeme.  Pokud je zboží na zakázku, je zboží zadáno do výroby po připsání částky na účet a v tom okamžiku je doba expedice viz doba dodání u jednotlivého zboží. Pokud máte jinou banku než my, trvá převod minimálně 1 pracovní den.


Platba bankovním převodem na základě vystavené faktury se splatností 10 dnů u stálých zaregistrovaných partnerů.


Hotově při osobním odběru - 0 Kč

Platba v hotovosti při osobním převzetí zboží.

Na základě kupní smlouvy vystaví prodávající kupujícímu daňový doklad – fakturu, který slouží jako doklad o zakoupení zboží. Dodavatel je plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad – fakturu dodavatel zašle kupujícímu společně s dodaným zbožím adresu kupujícího.
 

 

 

 
Naše nabídka

.

Napsali o nás

Zajímají Vás zkušenosti ostatních zákazníků s naším obchodem? Přečtěte si recenze na portálech zbozi.cz či heureka.cz. My je čteme pravidelně a jsme rádi za každou zpětnou vazbu! Ohodnoďte nás také.

 

 

 

...inspirace pro příjemné bydlení...

Již 10 let Vám přinášíme inspiraci pro příjemné a pohodlné bydlení. Vybíráme pro Vás nejen produkty, se kterými zkrášlíte Váš domov či pracovní prostředí, ale i praktické materiály, které usnadní realizaci Vašich nápadů a pomohou renovovat interier.

Náš sortiment zahrnuje širokou nabídku papírových a a vliesových fototapet na zeď nejvyšší kvality, bytové tapety, samolepící fólie na nábytek, samolepící dekorace na stěny a okna, nábytkové dřevěné a kovové úchytky, dřevěné lišty a madla, podlahové samolepící čtverce, tmely a lepidla, náhradní díly na žaluzie. Vše pro tvořivé lidi - naše zákazníky, jejichž požadavkům a potřebám se denně snažíme přizpůsobovat.

 

Naše tipy

Lepidlo MAMUT - nahrazuje hřebíky,šrouby a nýty, 290ml, 25ml kód: DB M

Lepidlo MAMUT - nahrazuje hřebíky,šrouby a nýty, 290ml, 25ml

Unikátní lepidlo s mimořádně velkou počáteční pevností. Lepidlo Mamut nahrazuje hřebíky, šrouby a ný ...

49 Kč s DPH
ukázat všechny nově zařazené položky
Poslední recenze

Dekorace na kachličky, vzor Žluté tulipány

  Dekorace na kachličky, vzor Žluté tulipány
Klára
17.03.2016 15:23
Samolepky jsou úžasné :)
Naposledy navštíveno
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Zaujalo nás: Město Bystřice n./P. - Kutilstvi.cz -