Fortel interier

Černý Vršek 819 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, tel./fax: 566 550 616, mobil: 777 277 155, e-mail: fototapety@seznam.cz, www.fototapety.cz

Fortel interier

detailně

Novinky přímo do vašeho emailu Novinky přímo
do vašeho emailu
zrušit odběr
přihlašení | registrace
777 277 155

 PRYČ S VRTÁNÍM – PŘIPEVŇUJTE CHYTŘE A OPAKOVANĚ

Samolepící suchý zip Dual Lock

Potřebujete připevnit zrcadlo, polici nebo kuchyňské příslušenství na zeď, kachličky či jiné materiály a chcete se vyvarovat vyvrtaných děr, různých výčnělků, šroubů, hlav příchytek, koroze?  Dokonale nahradit nevzhledné mechanické spojení a nenarušovat strukturu materiálu? Použijte samolepící suché zipy nebo oboustranné lepicí pásky využívané v nejrůznějších průmyslových odvětvích, od automobilového po reklamní.

 

Připevňování cedulek, nástěnek, razítek, panelů, fotografií

Ideálním řešením pro připevňování předmětů, které potřebujete často snímat, a rozebírat jsou samolepící suché zipy. Při spojování stačí obě strany suchého zipu k sobě přitisknout a stovky hlaviček hřebíkovitého tvaru do sebe při přitlačení navzájem zapadnou. Systém vydrží několik tisíc cyklů, je odolný vůči UV záření, vlhku, vibracím. Má výbornou pevnost v tahu i smyku, drží na hrubých a pružných podkladech. Je vhodný i k ukrytí elektrických a klimatizačních rozvodů, neboť zajišťuje pohodlný přístup v případě potřeb opravy.

 

Připevňovaní zrcadel, polic, kuchyňského příslušenství

Samolepící oboustranná páskaPro lepení hladkých povrhů jako zrcadla, skla, kovy, plasty, kameny lze použít oboustranné lepicí pásky. Dokonale fixují předměty v domácnosti, kanceláři, autě. Připevníte s nimi lišty, poštovní schránky, domovní čísla, háčky, dekorace. Jsou určené jak pro interiér tak exteriér. Podle typu montážní pásky zafixujete rozdílně těžké předměty. S 1,5m pásky Pattex Power Fix můžete vyzrát až na 120kg

 

 

   8.10.2013

 
Naše nabídka

.

Napsali o nás

Zajímají Vás zkušenosti ostatních zákazníků s naším obchodem? Přečtěte si recenze na portálech zbozi.cz či heureka.cz. My je čteme pravidelně a jsme rádi za každou zpětnou vazbu! Ohodnoďte nás také.

 

 

 

...inspirace pro příjemné bydlení...

Již 10 let Vám přinášíme inspiraci pro příjemné a pohodlné bydlení. Vybíráme pro Vás nejen produkty, se kterými zkrášlíte Váš domov či pracovní prostředí, ale i praktické materiály, které usnadní realizaci Vašich nápadů a pomohou renovovat interier.

Náš sortiment zahrnuje širokou nabídku papírových a a vliesových fototapet na zeď nejvyšší kvality, bytové tapety, samolepící fólie na nábytek, samolepící dekorace na stěny a okna, nábytkové dřevěné a kovové úchytky, dřevěné lišty a madla, podlahové samolepící čtverce, tmely a lepidla, náhradní díly na žaluzie. Vše pro tvořivé lidi - naše zákazníky, jejichž požadavkům a potřebám se denně snažíme přizpůsobovat.

 

Naše tipy

Položka je ve slevě -9%

Dvoudílná vliesová fototapeta Shanghai, rozměr 220x220cm, L 439 kód: L439

  Dvoudílná vliesová fototapeta Shanghai, rozměr 220x220cm, L 439

Vliesová fototapeta Shanghai (Shanghai) vyrobená v ČR z vysoce kvalitního a odolného vlie ...

2 129 Kč s DPH
ukázat všechny nově zařazené položky
Poslední recenze

Dekorace na kachličky, vzor Žluté tulipány

  Dekorace na kachličky, vzor Žluté tulipány
Klára
17.03.2016 15:23
Samolepky jsou úžasné :)
Naposledy navštíveno
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Zaujalo nás: Město Bystřice n./P. - Kutilstvi.cz -