Fortel interier

Černý Vršek 819 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, tel./fax: 566 550 616, mobil: 777 277 155, e-mail: fototapety@seznam.cz, www.fototapety.cz

Fortel interier

detailně

Novinky přímo do vašeho emailu Novinky přímo
do vašeho emailu
zrušit odběr
přihlašení | registrace
777 277 155

Antibakteriální a antialegrické kování

Co je to antibakteriální a antialergické kování?

Nábytkové kování řady Aseptic line bojuje proti přenosu infekčních a nakažlivých nemocíchlikviduje velice účinné bakterie, které na kování ulpí. Přináší tak efektivní způsob prevence pro zachování Vašeho zdraví. Kování prošlo renovovanými laboratořemi v USA a bylo stvrzeno příslušnými certifikáty zaručujícími maximální účinnost. Jeho povrchová úprava navíc nevyvolává alergické reakce u rostoucího počtu lidí citlivých na kontakt s chromem či niklem.

Kde se kování kování využívá?

Kování se používá všude tam, kde lze přenos bakterií a choroboplodných zárodků předpokládat, tedy v prostorách, kde se vyskytuje zvýšená koncentrace lidí. Například kulturní objekty (kina, divadla, recepce hotelů a restaurací), obchodní či sportovní objekty, školy, nemocnice, zdravotnická zařízení (čekárny, lékárny), stravovací provozovny, potravinářské závody. 

Taktéž je ideální pro prostory, kde se pohybují menší děti (školky, družiny) a lidé se sníženou imunitou, stejně tak pro lázně, sauny, rehabilitační centra a další místa vyžadující zvýšené hygienické nároky, ale i Vaše domácnosti – pro kuchyně, wc či dětskýpokoj.

 

Jaká je životnost antibakteriálního kování?

Životnost abtibakteriální povrchové úpravy je stejná jako u standartních úchytek vyráběných s povrchou úpravou lesklý chrom, matný chrom či broušený nikl.

Jakým způsobem kování udržovat?

Na kování lze použít podobné prostředky jako pro údržbu klasického kování, tedy suchý či mírně navlhčený hadřík, popřípadě šetrná čistidla na bázi alkoholu. V žádném případě se nedoporučuje používat chemické prostředky, které narušují kovy, a abrazivní prostředky jako drátěnka, písek a další.

Jak poznáte, že se jedná o antibakteriální kování?

Výrobky se speciální povrchovou úpravou jsou opatřeny značkou AL. Rovněž nábytek či dveře jsou opatřeny 3D etiketou značící využití tohoto kování.

1.7.2013

 
Naše nabídka

.

Napsali o nás

Zajímají Vás zkušenosti ostatních zákazníků s naším obchodem? Přečtěte si recenze na portálech zbozi.cz či heureka.cz. My je čteme pravidelně a jsme rádi za každou zpětnou vazbu! Ohodnoďte nás také.

 

 

 

...inspirace pro příjemné bydlení...

Již 10 let Vám přinášíme inspiraci pro příjemné a pohodlné bydlení. Vybíráme pro Vás nejen produkty, se kterými zkrášlíte Váš domov či pracovní prostředí, ale i praktické materiály, které usnadní realizaci Vašich nápadů a pomohou renovovat interier.

Náš sortiment zahrnuje širokou nabídku papírových a a vliesových fototapet na zeď nejvyšší kvality, bytové tapety, samolepící fólie na nábytek, samolepící dekorace na stěny a okna, nábytkové dřevěné a kovové úchytky, dřevěné lišty a madla, podlahové samolepící čtverce, tmely a lepidla, náhradní díly na žaluzie. Vše pro tvořivé lidi - naše zákazníky, jejichž požadavkům a potřebám se denně snažíme přizpůsobovat.

 

Naše tipy

Tapeta na zeď Rasch, kolekce Freja, 897500 kód: 897500

Tapeta na zeď Rasch, kolekce Freja, 897500

Kvalitní vliesové tapety na zeď kolekce Freja - světlé barvy, květinové retro ozdoby a jemn ...

899 Kč s DPH
ukázat všechny nově zařazené položky
Poslední recenze

Dekorace na kachličky, vzor Žluté tulipány

  Dekorace na kachličky, vzor Žluté tulipány
Klára
17.03.2016 15:23
Samolepky jsou úžasné :)
Naposledy navštíveno
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Zaujalo nás: Město Bystřice n./P. - Kutilstvi.cz -